Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
260 hodnocení
5
257x
4
1x
3
0x
2
0x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Vše proběhlo rychle a v pořádku. Jsem velmi spokojena.
+ Má to smysl, a je to skvělá osvěta.
Myslím, že tyhle knihy by si měl přečíst každý. Už dlouho tuším, že charity Afriku opravdu nespasí, a kupování dobytka do již tak vyprahlé Afriky dle mého je cesta do pekel. Tady jsem našla kromě knih také výrobky od těch nejchudších lidí, takže kniha s krásným náramkem, je krásným, hodnotným dárkem. Jedině doporučuji!!!
MP
Miluse Pokorná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.4.2025
Jsem velmi spokojená. Obaly na knihy jsou krasne a zakoupené knihy Obchodníci s dětmi a Můj africký příběh jsou poutavé a obohacujici. Oceňuji osobní pohled na problematiku, kterou máme zkreslenou nedostatečným informacemi. Téma mě velmi zaujalo.
Byl to můj první nákup. Dříve jsem knihy kupovala v obchodě Dobrovský.
PP
Ptáčková Petra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.4.2025
Komunikace a rychlost dodávky a následné bezplatné členství - obchod jen doporučuji!
Vše ok.
+ Se zbožím jsem velmi spokojená. Náhrdelníky, čelenky i gumičky jsou nádherné. Byl to dárek pro dcery. Jsou z něj nadšené.
Žádná.
AG
Alena Kosť Gambošová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.3.2025
+ krásné výrobky
+ balení obsahuje osobní vzkaz a informaci kdo konkrétně tu danou věcičku vyrobil
+ dáreček navíc potěšil
+ kvalitní provedení výrobků
+ příspěvek na dobrou věc
V
Václav
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.3.2025
MB
Martina Blohbergerova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.3.2025
AB
Andrea Bučánková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.3.2025
Ano, mohu jen doporučit a děkuji i za malý dárek ❤️
PA
Petra Antošová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.3.2025
KP
Kristina Petřivalská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.3.2025
není co vytknout, vše ok
K
Knihkupectví U Krumlů s.r.o.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.3.2025
Vždy v pořádku. Děkujeme.
+ korektní a rychlé jednání
+ Vše v pořádku, rychlé dodání.
Vše super. Určitě moc ráda doporučuji. Náramky a čelenka jsou skutečně krásné a do knihy jsem se začetla hned, je opravdu poutavá.
