Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
260 hodnocení
5
257x
4
1x
3
0x
2
0x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ rychlost
+ skvělá komunikace
Skvělá komunikace, rychle dodání knihy. Osobní přístup autorky k distribuci a marketingu osobně. Nevýhoda žádná.
+ Komunikatívnosť, ochota poradiť, profesionalita
bez problémů
JS
Jana Stránská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.6.2025
jsem moc spokojená, skvělé jednání, obal na knihu ručně dělaný, moc hezký doporučuji
+ Vyborny servis, osobni pristup
V dnesni dobe nevidany a prekvapivy zajem vyjit vstric zakaznikove prani.
+ Rychlé doručení, ochotná komunikace.
+ velmi hezké výrobky ( obal na knihu)
+ Velmi prijemne a vstricne jednani
+ Moznost touto formou opravdu pomoci konkretnim lidem v Africe
+ Skvelá komunikácia , priateľský duch
Obchod jsem využil po druhé a jsem spolojen
Nádherné výrobky, děkuji
T
Tereza
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.5.2025
Moc děkuju paní Hance za všechny skvělé rady a tipy ohledně naší cesty. O zemi, která je pro nás úplně nová a exotická, jsme toho moc nevěděli — o to víc jsme ocenili všechny informace, které jsme od ní dostali. Poskytla nám nejen jasné a užitečné informace, které nám pomohly se lépe zorientovat, ale také nám pomohla s plánem naší cesty. Všechno proběhlo hladce a rychle. Celá spolupráce byla opravdu příjemná. Bylo to moc fajn a rozhodně paní Hanku doporučuji!
Moc děkuju paní Hance za všechny skvělé rady a tipy ohledně naší cesty. O zemi, která je pro nás úplně nová a exotická, jsme toho moc nevěděli — o to víc jsme ocenili všechny informace, které jsme od ní dostali. Poskytla nám nejen jasné a užitečné informace, které nám pomohly se lépe zorientovat, ale také nám pomohla s plánem naší cesty. Všechno proběhlo hladce a rychle. Celá spolupráce byla opravdu příjemná. Bylo to moc fajn a rozhodně paní Hanku doporučuji!
+ Pěkné, ručně vyráběné produkty + knížky o Africe
+ Výtěžek z prodeje jde na podporu chudých Afričanů
+ K balíku přiložen i malý dáreček v podobě čaje
Pěkné zboží, zajímavé knížky, rychlost odeslání
+ skvělé jednání
Vřele doporučuji všem :-)
PK
Petr Kapounek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.5.2025
Nemůžu nic špatného vytknout. Objednal jsem, zaplatil jsem, zásilka včas a vpořádku došla.
Takže 5 hvězdiček.
Petr
Krásná ruční práce v podobě dárků, které mají skutečně smysl a pomohou druhým lidem. Jsou to i krásné dárky třeba do tomboly nebo jako odměny na soukromých akcích, což jsme udělali i my :-)
JF
Jitka Füssyová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.5.2025
MD
Martina Dehnerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.5.2025
MK
Martina Kovářová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.5.2025
