Novinka
Kód: 1155 | Značka: Monicah Ndura - Fashion Jewelry

Peněženka Twiga

220 Kč
Skladem (4 ks)

Země původu: Keňa

Materiál: kůže

Rozměr: 8 x 11,5 cm

Peněženka Twiga

Obchod dává příležitost, pomoc tvoří závislost

Obchodu s výrobky od skupin lidí z keňských chudinských čtvrtí jsem se začala věnovat po třinácti letech, kdy jsem pomáhala jako dobrovolník a později měla i neziskovou organizaci specializující se na rozvojovou pomoc. Postupem času jsem však zjistila, že pomoc spíše tvoří závislost, než aby problémy lidí vyřešila. A tak jsem vymyslela něco jiného.

Podpora konkrétních lidí

Od výrobců ze slumů nakupuji originální šperky a výrobky a prodávám je v ČR. Pro mě je velmi důležité, abych věci nakoupila přímo od konkrétních výrobců, ne na trhu nebo přes zprostředkovatele. Jedná se o oboustranně výhodný vztah, který neučí místní pasivně čekat na pomoc a neposiluje postavení bělocha jako bohatého. Tento vztah dává zároveň výrobci možnost obchodovat s vyspělými zeměmi bez nutnosti investování finančních prostředků do zdokonalení výrobního procesu.

Peněženka Twiga
Peněženka Twiga

Individuální přístup

Máte-li dotaz, nebojte se zavolat na tel. 732 672 808 nebo napsat na email hana@hindrakova.cz. Ráda Vám poradím.
Peněženka Twiga

Doprava zdarma

Při objednávce nad 2000 Kč máte dopravu zdarma.
Peněženka Twiga

Dárek ke každé objednávce

Ke každé objednávce dostanete navíc malý africký dárek.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DC Avatar autora | 6.12.2023
Dobrý den. Váš příběh a forma pomoci africkým šikovným lidem mne velmi zaujala. Dozvěděla jsem se o vás v rozhovoru v pořadu Blízká setkání. Moc vám ve vaší činnosti fandím. Objednané zboží přišlo v pořádku. Výrobky jsou moc krásné a ojedinělé. S pozdravem Chaloupková

Hledáte jedinečný a speciální dárek? Podívejte se na módní šperky od Monicah Ndura. Monicah je kikujská žena žijící v nairobském slumu Dagoreti. Spolu s několika dalšími ženami založila vlastní značku Fashion Jewelry a má malý obchod v Ngongu, asi 30 kilometrů od hlavního města Nairobi. Dojíždí tam téměř každý den. Je to velmi charismatická žena, která svou práci miluje a dělá ji velmi dobře.