Kód: 506

Kniha Můj africký příběh

220 Kč
Na dotaz

Chcete si přečíst skutečný strhující příběh o cestě za snem, který napsala autorka románů z afrického prostředí Hana Hindráková? Tak neváhejte, vyberte si jednu z mnoha lákavých odměn a pomozte tak spatřit světlo světa knize Můj africký příběh. Další informace najdete na: https://www.hithit.com/cs/project/9301/kniha-muj-africky-pribeh.

 

Kategorie: Knihy
Položka byla vyprodána…

Můj africký příběh je knihou nejen pro autorčiny čtenářky a čtenáře, které zajímá, jak se dostala do Afriky a k psaní knih z afrického prostředí. Inspiraci a motivaci v ní jistě najdou i milovníci Afriky, cestovatelé, snílci, dobrovolníci či začínající spisovatelé.

V knize se dozvíte, jak se autorka z nadšeného dobrovolníka, který chtěl spasit celou Afriku, stala téměř odpůrcem rozvojové pomoci. Jak se jí podařilo během několika let vydat 9 románů u 3 renomovaných nakladatelství, zaplnit diář autorskými čteními a stát se první českou spisovatelkou publikovanou v Keni.

Nebudou chybět ani vtipné příhody z Keni, situace, kdy šlo Haně v Keni o život nebo informace ze zákulisí jednotlivých románů.

Více informací najdete na https://www.mujafrickypribeh.cz/ nebo na https://www.hithit.com/cs/project/9301/kniha-muj-africky-pribeh

Kniha vychází na podzim 2021.